ЛАСКАВО ПРОСИМО!Раді вітати Вас

на сайті дошкільного навчального закладу

(ясел-садка) №16 "Пролісок"

Білоцерківської міської ради Київської області.

Наша адреса:

09100

область Київська

місто Біла Церква

вулиця Вокзальна, 14

/Files/images/IMG_7260.JPG

ДНЗ №16 "ПРОЛІСОК"

Нехай квітує наш садок серед садочків міста,

Нехай звучить із року в рік щасливий сміх дитинства!

Режим роботи дошкільного закладу

з 7-30 до 18-00.

Чергова група,

режим роботи з 7-00 до 19-00.

Дитсадочок "Пролісок"
У місті всі-всі знають,
Бо живе тут сміх дитячий
Пісні лунають.

Вчать в садочку малювати,
Рахувати і читати.
Вчать тут рідний край любити
І красиво говорити.

Тут вивчають різні мови
Йдуть цікаві тут розмови,
Всім дарують доброту
І шанують красоту.

15.05.19 До міжнародного ДНЯ СІМ’Ї в дитячому садочку відбулось родинне свято «Моя родина -Україна» за участю вихованців та батьків групи «Калинка» (стр.дош.вік).

В ході свята діти вшанували українську родину, як давній осередок - начало роду.

Участь в святі брали всі - і дорослі, і малі.

/Files/images/IMG_0053.JPG

/Files/images/IMG_0043.JPG

/Files/images/IMG_9948.JPG

/Files/images/IMG_9978.JPG

/Files/images/descr_img362.jpg

26 квітня було проголошено «Днем чорнобильської трагедії» указом Президії Верховної Ради УРСР від 29 березня 1990 року (N 8985-ХI). Цього дня люди вшановують пам’ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників, військовослужбовців, експлуатаційного персоналу станції. медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

/Files/images/чорнобиль 1.jpg

/Files/images/230018.jpg

/Files/images/20838009.jpg


/Files/images/18301554_1380592575322101_989806025544241786_n.jpg

Вклоняємося Вічному вогню,
Вклоняємось доземно всім солдатам,Що міряли дороги крізь війну,Щоб нам сьогодні мріяти й кохати.


/Files/images/IMG_5026.JPG


У ДНЗ 16 «Пролісок» відбулися заходи присвячені відзначенню Дня пам’яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Метою заходів було: знайомство з героїчними сторінками історії нашої країни, нашого міста. Формування у дошкільників почуття патріотизму, поваги до свого народу, його героїчного минулого та сьогодення. Виховання громадянських почуттів, любові до України та своєї маленької Батьківщини.
В парку Слави ,відбулася зустріч старших дошкільників з воїнами АТО, присвячена Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги над нацизмом.

/Files/images/6543_plakat_z_velikodnem.png

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо всіх з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій! Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.

НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ У "ПРОЛІСКУ"

/Files/images/IMG_0627.JPG

Феєрія Новоріччя - для кожного з нас один з найяскравіших найтепліших спогадів дитинства. Новий рік - час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує магія добра і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Цілий тиждень у дошкільному навчальному закладі проходили новорічні ранки. На гостину до малят завітали Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок.

Цікаво продумані сценарії створювали святкову атмосферу, забезпечували гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам.Колектив ДНЗ потурбувався про те, щоб Новорічне свято для малечі було справжнім дивом, наповнювало душу особливим піднесенням. А для цього проведено всі необхідні підготовчі роботи, а саме здійснено естетичне оформлення приміщень закладу новорічними атрибутами, малюки, батьки виготовили цікаві прикраси, які чудово доповнювали інтер'єр закладу та створювали святкову атмосферу.

Новорічне привітання воїнам АТО від дітей та батьків "ПРОЛІСКА"

/Files/images/IMG_0536.JPG

Миколай, Миколай! Ти до діток завітай!

/Files/images/IMG_0551.JPG

Хто не знає про святого Миколая? Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти - і добра казка зникає, а Миколай залишається. Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Одне з найбільш шанованих свят Калита, або Андрія. Святкується воно увечері 13 грудня за новим стилем. Воно співпало із значно пізнішим християнським святом апостола Андрія Первозванного.

/Files/images/IMGP1720.JPG

Чекала на свято веселе - Андрія,
Коли всі бажання збуваються в мріях…
Нехай Калита в кожний двір завітає,
Дівчата веселі пісні заспівають!..

КАЛИТА ця весела гра є основною на Андріївський вечір. Калита - це великий корж із білого борошна, який печуть усі дівчата разом, адже кожна має взяти участь у готуванні калити. Тож місять тісто всі за чергою, від найстаршої дівчини до наймолодшого дівчати.Тісто солодке, з медом. Зверху оздоблюють коржа сухими вишнями чи родзинками. Печуть в печі "на сухар" - щоб важко було вкусити. Посередині дірка, куди протягують червону стрічку, за яку підвішують калиту до сволока посередині хати. Підвішують високо, щоб парубок міг дістати її зубами, тільки коли добряче підстрибне. До того ж, один кінець стрічки довший, аби можна було смикнути за нього - тоді калита підстрибне угору.Біля калити стає вартовий - "Пан Калетинський": це повинен бути веселий, жартівливий парубок. Він запрошує "Пана Коцюбинського" кусати калиту. Останнім може бути кожен учасник гри."Пан Коцюбинський" бере коцюбу між ноги, ніби сідає верхи на коня, і їде кусати калиту. Завдання Калетинського - розсмішити Коцюбинського, бо тоді не можна кусати калити.А витримавши навіть жарти, дарма підскакувати, Калетинський відразу смикає стрічку, і калита підстрибує, якщо Коцюбинський спритний то відкусе шмат калити, а якщо забариться та ще і засміється то буде помазаний...ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
НА ТЕМУ:
«НАША БЕЗПЕКА – У НАШИХ РУКАХ!»
17 ЛИСТОПАДА – 21 ЛИСТОПАДА 2016р.

Життя дається людині тільки раз.
Щоб його прожити гідно і щасливо,
треба його берегти.
Наша завдання – підготувати дитину
До майбутнього життя

Стрімкі темпи розвитку нашого суспільства висувають вимоги принципово нового виховання, нових підходів до розвитку дитини. Реалізацію цих вимог передбачає Базовий компонент дошкільної освіти в Україні, який спрямовує роботу педагогів на формування у дошкільників певної життєвої позиції, елементарної життєвої компетентності. Зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість травмованих дітей в наслідок несформованих навичок користування предметами, речами, поведінки з незнайомими людьми, у природному довкіллі та в різних ситуаціях, постала потреба в систематичній роботі з дошкільниками, аби виробити в їхній свідомості стереотипи щодо безпеки в життєвому середовищі. Саме з цією метою було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 16 «Пролісок»
Метою проведення Тижня знань безпеки дитини є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час НС.
Основними цілями та завданнями Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були:
· вироблення у дітей дошкільного віку умінь і навичок захисту свого життя і здоров`я під час надзвичайних ситуацій;
· формування та розвиток у дітей дошкільного віку високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи і кмітливоті, тощо;
· удосконалення теоритичних знань і практичних навичок педпрацівників та працюючого персоналу закладу з питань захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;
· поліпшення якості навчально-виховної роботи в закладі з питань охорони життя, здоров`я та норм поведінки дітей під час надзвичайних ситуацій,
· виховувати обережність та обачність у дітей дошкільного віку.

Під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності були проведені різноманітні форми роботи та види діяльності з дітьми, педагогами та батьками...

/Files/images/IMG_0520.JPG

Розгляд та обговорення з дітьми ілюстрацій із серії «Надзвичайні ситуації». (Діти групи "Волошка" вихователь В.В.Листопад)

/Files/images/IMG_0507.JPG

Бесіда з дітьми "Хворобам запобігаю і здоров'я маю". (Діти групи "Веселка" , старша медична сестра Л.В.Параца.)

/Files/images/DSC03060.JPG

Зустріч вихованців дошкільного навчального закладу №16 "Пролісок" з працівниками пожежної частини.
(Діти групи "Калинка" з диспечером пожежної частини І.Я.Мироновою)

/Files/images/IMG_0502.JPG

Спортивна розвага "Подорож сірничка"
(Діти групи "Волошка" )

/Files/images/IMG_0443.JPG

Виставка дитячих робіт "Небезпека, що нас оточує"
(Роботи дітей групи "Калинка")

День відкритих дверей "Родинне сонцеколо"

Фізкультурне свято "Щаслива родина" вихователем Пащенко Я.В.і музичним керівником Шульгою С.А. та за підтримки родини Бєсєдіних стало стартом проведення дня відкритих дверей "Родинне сонцеколо".

Група "Калинка"

/Files/images/DSCN1729.JPG

Група "Веселка"

/Files/images/DSCN1721.JPG

Група "Волошка"

/Files/images/DSCN1727.JPG

Загально-розвиваючі вправи "Ми щасливі діти"

/Files/images/DSCN1654.JPG

Група "Сонечко"

/Files/images/DSCN1644.JPG

Рухлива гра "Жабки"

/Files/images/DSCN1663.JPG

Естафета "Нагодуємо лисичку"

/Files/images/DSCN1671.JPG

Гра "Лопни кульку"

/Files/images/DSCN1679.JPG

Естафета "Хто спритніший"

/Files/images/DSCN1688.JPG

Естафета "Вершники на м'ячах"

/Files/images/DSCN1697.JPG

Естафета "Виклади сонечко"

/Files/images/DSCN1703.JPG

Підведення підсумків, виступ голови журі, завідувача Ліневич Л. В.

/Files/images/DSCN1707.JPG

Нагородження переможців.

/Files/images/DSCN1713.JPG

Заключна пісня-танок "Тік-так"

/Files/images/DSCN1715.JPG

Вихованці дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №16 "Пролісок" вшанували пам'ять загиблих героїв.

Група молодшого дошкільного віку.

/Files/images/DSC05951.JPG

/Files/images/DSC05953.JPG

/Files/images/DSC05955.JPG

/Files/images/DSC05960.JPG

Група старшого дошкільного віку.

/Files/images/DSC09377.JPG

/Files/images/DSC09381.JPG

/Files/images/DSC09394.JPG

/Files/images/DSC09406.JPG

ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

З 22 по 28 квітня 2016 року в дошкільному закладі тривав Тиждень безпеки праці. На протязі тижня відповідальними особами були проведені з працівниками інструктажі з охорони праці на робочих місцях.

/Files/images/DSC07418.JPG

Голова профспілкового комітету Качаненко О. В. провела консультацію для працівників дошкільного закладу щодо безпеки на робочих місцях під час навчально-виховного процесу та ознайомила з нормативною базою.

/Files/images/DSC05883.JPG

/Files/images/DSC05889.JPG

“ВЕЛИКОДНЯ ПИСАНКА”

22 квітня у дошкільному навчальному закладі (яслах-садку) № 16 «Пролісок» пройшло свято Великодня, у якому брали участь діти всіх вікових груп, вони знайомилися з народними традиціями та обрядами українського народу. На святі діти не тільки дізналися багато про це свято, але й брали участь у музичних композиціях, співали пісні до Великодня, грали в народні ігри.

/Files/images/DSC05906.JPG

/Files/images/DSC05929.JPG

/Files/images/DSC05932.JPG

/Files/images/DSC05935.JPG

/Files/images/DSC05940.JPG

ВЕСНЯНА ТОЛОКА


В рамках весняного двомісячника благоустрою з 24 березня по 22 травня 2016 року працівники дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №16 "Пролісок" прийняли активну участь у загальноміській толоці (12 квітня 2016 року).
Були висаджені кущі та дерева, прибрана територія.

/Files/images/DSC05874.JPG

/Files/images/DSC05887.JPG

/Files/images/DSC05884.JPG

ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ "ВЕСЕЛІ НОТКИ"

З 7 пот 11 квітня 2016 року в дошкільному навчальному закліді (яслах-садку) №16 "Пролісок" тривав фестиваль дитячої творчості "ВЕСЕЛІ НОТКИ". На фестивалі вихованцями всіх вікових груп були представлені цікаві композиції, танці, пісні, вірші. Завдяки спільним зусиллям музичного керівника, вихователів, батьків і звичайно дітей свято вдалося веселим і гомінким.

/Files/images/DSC05833.jpg

Пісенька "Таточку" сл. і муз. Г. Лисенко у виконанні вихованців групи раннього віку

Співучий дует, у складі , вихованців групи молодшого дошкільного віку, виконав пісню "Моїй матусі" сл. Т. Мезенцевої, муз. В. Коваленка.

/Files/images/DSC05860.JPG

Гру на музичних інструментах продемонстрували вихованки групи молодшого дошкільного віку під українську народну мелодію "Козачок".

/Files/images/DSC05837.JPG

Пісня-інсценівка "Рушничок" муз. і сл. В. Бабій у виконанні учасників гуртка "Промінчики" вихованців групи дітей середнього дошкільного віку

/Files/images/DSC05839.JPG

/Files/images/DSC05847.JPG

Гурт "Завзяті хлопята", вихованці групи дітей середнього дошкільного віку подарували глядачам танок "Дударики".

/Files/images/DSC05844.JPG

Під українську народну мелодію дівчатка групи дітей середнього дошкільного віку , виконали танок "Подоляночка".

/Files/images/DSC05863.JPG

Вірш "Матінко Земля!" у виконанні , вихованки групи старшого дошкільного віку вніс родзинку у пісенно-танцювальний фестиваль.

/Files/images/DSC05865.JPG

Пісня "Заспівай рідненька" сл. і муз. В. Лисенка у виконанні вихованців групи старшого дошкільного віку

/Files/images/DSC05862.JPG

Пісня-інсценівка "Подарунок" сл. і муз. О. Бевзюк, у виконанні вихованців групи старшого дошкільного віку стала заключенням фестивалю.

Маленькі артисти були нагороджені подарунками

АТЕСТАЦІЯ


У дошкільному закладі відбулося засідання атестаційної комісії, в ході якого, були розглянуті матеріали вихователів Норченко Л.О., Гриб Н.В. та вихователя - методиста Хитрової І.І.. Рішенням атестаційної комісії дошкільного-навчального закладу (ясел-садка) №16 "Пролісок" педагоги відповідають займаним посадам. За результатами атестації: Норченко Л.О., Гриб Н.В. встановити тарифний розряд (9 тарифний розряд) Хитровій І.І. клопотати перад управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради про присвоєння кваліфікаційної категорії "спеціаліст вищої категорії".

/Files/images/DSC05799.JPG

Засідання атестаційної комісії

/Files/images/DSC05792.JPG

/Files/images/DSC05807.JPG

/Files/images/DSC05821.JPG

Презентація педагогами матеріалів зібраних в міжатестаційний періо.

/Files/images/DSC05808.JPG

Завідувач ДНЗ оголошує рішення атестаційної комісії.

/Files/images/аа.png

/Files/images/ав.png

/Files/images/авв.png

«Вінок Кобзареві»

Кожен великий народ має свої знакові постаті. Такою постаттю для нас, українців, є Тарас Григорович Шевченко. Він був і залишається справжнім митцем, людиною незвичайної долі і надзвичайного таланту, що здобула світову славу. А його поетичне слово – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.

Нині вся українська спільнота проводить відповідні урочистості з нагоди вшанування пам’яті та популяризації творчості видатного сина українського народу. Не залишається осторонь таких подій і педагоги дошкільного навчального закладу №16 «Пролісок», які в Шевченківський тиждень провели круглий стіл «Значення творів Великого Кобзаря в українській і світовій літературі» та організували виставку малюнків і книг домашніх бібліотек колективу та батьків вихованців «Шевченкове слово у віках не старіє».

З метою збереження духовної культури молодого покоління, пробудження естетичних та моральних почуттів дошкільників, розвитку юних талантів був проведений урочистий захід «Вінок Кобзареві», присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. З перших хвилин урочистого дійства дошкільнята та гості поринули у захоплюючі події минулого нашого народу. Дорослі мали змогу насолодитися акторською майстерністю маленьких артистів та вихователів. А самі дітлахи не тільки з цікавістю слухали розповіді ведучої про життя Тараса Григоровича та його творчі здобутки, але й самі продекламували всесвітньо відомі Шевченкові «Садок вишневий біля хати» та віршовані рядки про Україну, її мальовничу природу, що зачарувала свого часу поета, співали пісні «Зацвіла в долині», «Тече вода з-під явора», прослухали композицію «Реве та стогне Дніпр широкий».

Емоції присутніх вирували від запального українського народного танцю у виконанні хлопчиків та дівчаток старшої групи.

А ще неабиякою окрасою і приємним сюрпризом на святі була мініатюра про дитинство видатного Кобзаря у виконанні педагогів

На завершення святкового дійства дошкільнята виконали пісню «Слово Кобзаря» та поставили корзину квітів до заквітчаного портрета Тараса Григоровича, що прикрашав святково прибрану залу дошкільного закладу, де тривав захід.

Казка "Рукавичка" на гостинах у малят.

Творчим колективом педагогів дошкільного навчального закладу №16 "Пролісок" для малят була показана лялькова вистава за мотивами української народної казки "Рукавичка"

/Files/images/DSC09104.JPG

/Files/images/124.JPG

/Files/images/DSC09122.JPG

/Files/images/DSC09126.JPG

/Files/images/DSC09119.JPG

/Files/images/tgjfg.jpg

З 10 по 14 лютого у дошкільному навчальному закладі №16 "Пролісок" триває тиждень театралізованої діяльності.

/Files/images/різдво.jpg

Нині в українському суспільстві спостерігається справжній вибух інтересу до національної культури та обрядовості. Недаремно народна мудрість проголошує: «Хто не знає минулого, той не має права на майбутнє». Українська народна культура багата на різноманітні народні свята, а найбільш славиться своїми святами зима - вечорниці, ігри, забави, колядки, щедрівки. Для малят різдвяні святки — радісна пора подарунків, частувань та колядування.

На закінчення різдвяних свят вітаємо всіх жителів Білої Церкви, від усього серця бажаємо:

Хай Ангел торкнеться вас ніжно крилом!

Зігріє вам серце Різдвяним теплом!

Хай радість, кохання наповнить ваш дім!

Оселиться щастя та спокій у нім!

/Files/images/default.jpeg

З НОВИМ 2015 РОКОМ

Вітаєм Вас із Новим роком,
З всіма Різдвяними Святами!
Нехай життя із кожним кроком
Ваш дім наповнює скарбами!
Хай сонце радо Вас вітає,
Кує зозуля літ багато,
Здоров’я з пишним короваєм
Приходить в будні і на свято!
Нехай тепло людських сердець
Вам душу щиро зігріває,
І переможних справ вінець
Хай Вашу голову вінчає!
Хай ширшим стане друзів коло:
Протягне руку всякий стрічний,
І буде кожен день казковим
Як ніч Різдвяна й Новорічна!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В "ПРОЛІСКУ"

/Files/images/1303195722_prevyuprava.jpg

З 9 по 14 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права було заплановано та проведено заходи по висвітленню прав дитини.

Крилаті вислови«Адже всі дорослі спочатку були дітьми, тільки мало хто з них про це пам’ятає…»
А. де Сент-Екзюпері


«Не сам учинок, а мотив характеризує моральний образ і потенційні можливості дитини»
Я. Корчак

«Діти справді прагнуть до виявлення своїх здібностей… вони не хочуть тільки, щоб їх примушували вчитися…»
Ш. О. Амонашвілі

«Діти не головні, а рівноправні члени родини»
О. Остогорський

«Дитина має право робити те, що не заважає іншим…»
Нім. Письменник Е. Клайдіус (ХХ ст.)

ЗОЛОТИЙ ЮВІЛЕЙ СВЯТКУЄ "ПРОЛІСОК"

Урочистий настрій в одному з найстаріших в Білій Церкві дитячих садків відчувався вже з порога: відгомони музики і востаннє повторюваних перед виступом віршів , під тупотіння юних танцюристів ; ошатні усміхнені співробітники , що додають заключні штрихи до святкового оздоблення приміщень. І , звичайно ж , гості, яких тут чекають завжди , але в цей святковий день зустрічали з особливою радістю . Адже всіх їх познайомив і назавжди з'єднав в одну велику , дружну і люблячу сім'ю дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 16 «ПРОЛІСОК». І кожен з них , свої знання та вміння , сили і терпіння без залишку віддаючи вихованню підростаючого покоління , саме в цих стінах назавжди залишив частинку свого серця і своєї душі .І тому святковий вечір , присвячений 50-річчю дошкільного закладу , вийшов на диво добрим і теплим , адже в музичному залі зібралися не просто колеги , не просто співробітники та випускники різних років , а старі добрі друзі.

/Files/images/IMG_8914.JPG

Вітала їх нинішня завідувач , третя з моменту заснування даного дошкільного закладу , - ЛІНЕВИЧ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА , яка 21 рік тому зайшла несміливо в стіни цього закладу і впевнено стала його господинею. Після цього педагоги , виконали на честь дорогих гостей «Гімн дошкільників», слова до якого написала музичний керівник, яка два роки тому вийшла на заслужений відпочинок, ШУЛЬГА СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА.

/Files/images/IMG_1272_16.jpg

І закрутилася святкова програма : пісня «Мій дитячий садок » ,

/Files/images/IMG_1154_16.jpg

« Танець з пролісками»

/Files/images/IMG_1243_16.jpg

«Танок з парасольками»

/Files/images/IMG_1218_16.jpg

Зворушливий до сліз танок «Курчат» у виконанні найменших діток закладу та їх

/Files/images/IMG_1187_16.jpg

мами-вихователя ЛИСТОПАД ВАЛЕНТИНИ ВАСИЛІВНИ

/Files/images/IMG_1172_16.jpg

Запалу додав гостям «Танок з капелюхами» від гурту «Завзяті хлоп’ята»,

/Files/images/IMG_1181_16.jpg

а поважності і ритму святкове «Танго» у виконанні вчорашніх випускників, а нинішніх першокласників ...

/Files/images/IMG_1264_16.jpg

Стоячи, оплесками, вітав весь зал, музичну композицію "Ти моя Україна", яка стала заключним акордом свята. Виступи вихованців закладу перепліталися з привітаннями,

/Files/images/IMG_1275_16.jpg

спогадами, нагородженням найкращих

Як розповіла завідувач ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА , прийшла в цей садочок 15 червня 1992 року . Молоденькими дівчатами, разом з нею прийшли ЛИСТОПАД ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА, ХИТРОВА ІННА ІВАНІВНА, НОРЧЕНКО ЛЕСЯ ОЛЕКСІІВНА та ГОЛИК ІННА ВАСИЛІВНА, які за роки роботи стали досвідченими, люблячими свою справу професіоналами. Не могла не відмітити педагога-ветерана ТРИП'ЯДЬКО ВАЛЕНТИНУ МИКОЛАЇВНУ, яка 30 років тому розпочала свій трудовий шлях у цьому садочку помічником-вихователя, а згодом, ставши вихователем , віддає свої знання, свій досвід сьогоднішнім дошкільнятам.

А садок за ці роки - покращав , він перетворився. Стільки праці вкладено в цей садок , стільки зроблено ! І все це - стараннями і руками колективу . І величезне спасибі батькам - за допомогу і підтримку .

У цей день було дуже багато теплих спогадів про тих, хто працював у цьому закладі в різні роки.

Радо зустріли на святі завідувача ОНИЩУК ВАЛЕНТИНУ ІЛЛІНІЧНУ,

/Files/images/IMG_1201_16.jpg

яка 50 років тому відкрила дітям двері в казку під назвою “Пролісок”. В своєму привітанні вона відмітила, що дуже , радісно , що дитячий садок не тільки зберігає традиції , а й змінюється і зовні , і внутрішньо. Ось , наприклад , тут , до цих пір ростуть ялинки , які садили і за якими разом доглядали і т.д. А коли я зайшла в приміщення! .. Видно , що XXI століття ! Ми теж намагалися, щоб скрізь було красиво і затишно, але в міру того вибору , який у нас був . А зараз - все зроблено не тільки з любов'ю , але зі смаком , садок - життєрадісний . І сьогодні в кожному дитячому обличчі я побачила когось з тих хлопчаків і дівчаток - талановитих , розумних , чуйних , допитливих , які були в наш час.

До спогадів та привітань приєдналася вихователь ГОЛЕМБОВСЬКА ЗІНА ПЕТРІВНА, яка в 1963 році прийшла в “Пролісок” молодим вихователем , а залишила його лише через 30 років виходячи на заслужений відпочинок. Хоча , якщо працюєш за Покликанням , якщо горить в тобі іскра Божа , якщо віддаєш улюбленій справі всю душу , то, навіть йдучи на пенсію - не стаєш колишнім .

ГАЛИНА ГЕРАСИМІВНА ТЕРТИЧНА прийшла в тому ж 63-у нянею в групу раннього віку відразу по закінченню школи і звідси так само пішла на пенсію. Вітаючи присутніх, пригадала, що на місці сьогоднішнього святково прибраного залу колись було приміщення групи в якій вона працювала.

/Files/images/IMG_1200_16.jpg

Спогадів святу додали колишні випускники , які прийшли привітати садок з ювілеєм та сказати слова вдячності тим хто колись турбувався про них, а зараз віддає своє серце їхнім дітям, КАРПОВ ГЕНАДІЙ ПЕТРОВИЧ та МАНЮК АЛІНА ВАЛЕРІЇВНА. Садок за ці роки - покращав , він перетворився. Стільки праці вкладено в цей садок , стільки зроблено ! І все це - стараннями і руками колективу .

Своїм перетворенням дошкільний заклад завдячує батькам - за допомогу і підтримку у будь-якому починанні. В свою чергу з словами привітання і вдячності виступила Голова батьківського комітету дошкільного навчального закладу БЄСЄДІНА АЛЛА ГРИГОРІВНА

/Files/images/IMG_1214_16.jpg

Заключними стали привітання і нагородження працівників

/Files/images/IMG_1170_16.jpg

Начальником управління освіти і науки ПЕТРИКОМ Ю.Ф.

/Files/images/IMG_1230_16.jpg

Головою профспілки працівників освіти і науки ЧЕПУРЧЕНКОМ В.П.

ЮРІЙ ФЕДОРОВИЧ побажав усім здоров 'я, і зустрітися ще не раз. І дивлячись в ці світлі обличчя , в ці добрі і ніжні очі тих , хто для багатьох і багатьох дітей став другими мамами , дуже хочеться вірити , що все те добре , що було сказано в цей день , збудеться. А все те добре , що було вкладено цими чудовими жінками в дитячі душі , не пропаде , а повернеться сторицею.

/Files/images/IMG_1288_16.jpg

Вихователь-методист ДНЗ № 16 “Пролісок” Хитрова І.І.

/Files/images/mon1.jpg

/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif

Завантажити стрічку новин від ПедПРЕСИ

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Березень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031