Вітаємо наших педагогів:

Білик Олену Миколаївну, вихователя, з присвоєнням кваліфікаційної категорії "Спеціаліст вищої категорії"

Пащенко Яніну Василівнк, вихователя, з присвоєнням кваліфікаційної категорії "Спеціаліст вищої категорії"

Давиденко Ірину Валеріївну, практичного психолога, з підтвердженням раніше присвоєної категорії "Спеціаліст І категорії"

Шульгу Світлану Анатоліївну , музичного керівника, з підтвердженням раніше присвоєного тарифного розряду "9 тарифний розряд"

Характеристика діяльності вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 «Пролісок» Білоцерківської міської ради Київської області

Білик Олени Миколаївни

Білик Олена Миколаївна має повну вищу освіту, кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання. У дошкільному навчальному закладі на посаді вихователя працює з 2007 року.Білик О.М. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», встановлену рішенням атестаційної комісії дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу «Оленка» № 25 Білоцерківської міської ради Київської області від 29.03.2016 р.У 2020 році Білик О.М. підвищила кваліфікацію у Комунальному навчальному закладі Київської області «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та захистила роботу з теми: «Використання народної педагогіки в моральному вихованні дітей дошкільного віку».За час роботи в дошкільному закладі Білик О.М. зарекомендувала себе як компетентний педагог, який виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, досконало володіє педагогічним інструментарієм, що сприяє реалізації диференційованого підходу до дітей, впроваджує систему педагогічних впливів, яка ґрунтується на гуманізмі, педагогіці співробітництва. Досконало володіє формами і методами альтернативного підходу до організації освітнього процесу, технологіями творчої педагогічної діяльності Учасник методичних заходів міста,Тижня педагогічної майстерності, майстер-клас з проблеми «Використання нетрадиційних технік паперопластики в роботі з дошкільниками» (2018 р.), та фестивалю арт-терапії «Арт-практик» (2019 р) презентація досвіду (2019 р.) Керівник гуртка «Маленькі творці» (з 2016 р). Член творчої групи дошкільного закладу (2017 р.) Ініціатор створення простору для спільної творчості дорослих та дітей, де кожен може знайти все необхідне для прояву своєї фантазії та акції «Паперу друге життя» (2017 р.) де педагог показала з яким задоволенням можна створювати вироби з використаного паперу. Білик О.М. є співавтором книг: « ОБЖ Дитячий садок» (2016 р.), «Я вчуся бути вихователем»(2017р.), «Сценарії свят у ДНЗ» (2017р) . Педагог постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, є слухачем вебінарів різного спрямування та отримання сертифікатів. Користується авторитетом і повагою серед колег, навчально-методична база дошкільного закладу є центром позитивного досвіду з даної проблеми, що дає змогу тісно співпрацювати з творчими дітьми та батьками вихованців. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 2016 р. Білик О.М. відповідає займаній посаді. Порушено клопотання перед міською атестаційною комісією про присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»

Завідувач ___________________Людмила ЛІНЕВИЧ

Характеристика діяльності вихователя дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 «Пролісок» Білоцерківської міської ради Київської області

Пащенко Яніна Василівна

Пащенко Яніна Василівна має повну вищу освіту, кваліфікація - вихователь дітей дошкільного віку, організатор дошкільного виховання, викладач психолого – педагогічних дисциплін у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. У дошкільному навчальному закладі на посаді вихователя працює з 2007 року. Пащенко Я.В. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», встановлену рішенням атестаційної комісії дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу «Оленка» № 25 Білоцерківської міської ради Київської області від 29.03.2016 р. У 2018 році Пащенко Я.В. підвищила кваліфікацію у Комунальному навчальному закладі Київської області «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» та захистила роботу з теми: «Сучасні форми роботи закладу дошкільної освіти з батьками».За час роботи в дошкільному закладі Пащенко Я.В. зарекомендувала себе, як компетентний педагог, який виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, досконало володіє системою педагогічних впливів, вміло організовує освітній процес, використовує особистісно - орієнтований підхід, застосовує сучасні форми і методи виховання та навчання дітей дошкільного віку.Учасник методичних заходів міста, семінау - практикуму «Освіта для сталого розвитку» (2017 р.), занять-тренінгів за курсом «Освіта для сталого розвитку»(2018 р.) «Слово в подарунок» та «Якого кольору радість» успішно виконала програму міжнародного фестивалю арт-терапії «Арт-практик» Всеукраїнської тренінгової компанії «Основа» (2019 р.) де пропагувала «Освіту для сталого розвитку» та методичні рекомендації для вихователів. Ініціатор створення «Сімейної вітальні» (2016 р.) для батьків вихованців, де проводила майстер-класи , організовувала виставки спільних робіт «Ми творчі люди» (2016 р.), акції-десанти «Кожній викинутій шині, квітуче життя»(2017 р.), «Наша Рось, найкраща» (2019 р.) та збори макулатури. Пащенко Я.В. співавтором книг: «Екологія довкілля. Сталий розвиток» (2017), Дитячій безпеці - «Школа безпеки» (2018) Педагог постійно працює над підвищенням свого професійного рівня, є слухачем вебінарів різного спрямування та отримання сертифікатів. Користується авторитетом і повагою в колективі, адаптує курс «Освіти для сталого розвитку» в навчальний процес, спрямовуючи свою педагогічну діяльність на формування у дошкільників, батьків та колег мотивацій до дій і моделей поведінки орієнтованих на сталий стиль життя в суспільстві. Нагороджена Грамотою управління освіти і науки Білоцерківської міської ради 2018 р. Пащенко Я.В. відповідає займаній посаді. Порушено клопотання перед міською атестаційною комісією про присвоєння кваліфікаційної категорії «Спеціаліст вищої категорії»

Завідувач ___________________Людмила ЛІНЕВИЧ

Кiлькiсть переглядiв: 191

Коментарi