Давиденко Ірина Валеріївна

Практичний психолог Білоцерківського закладу дошкільної освіти № 16 "ПРОЛІСОК"

Графік роботи

Понеділок 9.00 -13.00

Вівторок 9.00 - 13.00

Середа 9.00 -13.00

Четвер 9.00 -13.00

Пятниця 9.00 - 13.00

/Files/images/BodyEditor_20220728_160116618.jpg





Хто такий практичний психолог закладу дошкільної освіти?
Дитячий практичниий психолог має справу з дітьми різного віку. Він спостерігає за ними в процесі їхнього розвитку. На очах психолога діти переходять від одного ступеня онтогенезу до іншого, більш високого. Допомогти їм у цьому - одне з найскладніших завдань психолога.
Саме повноцінне проживання дитиною кожного вікового періоду підготує її до переходу до наступного вікового рівня, дозволить сформуватися у неї необхідним для цього психологічним новоутворенням.
Відомо, що практичний психолог дошкільного навчального закладу є справу з вихователями, батьками та дітьми, що мають різний статус, освіту тощо. Причому кожна людина, з якою взаємодіє психолог, індивідуальна, унікальна, володіє тільки їй властивими рисами і якостями особистості.
Психологічна служба освіти захищає і забезпечує право кожної дитини на повноцінний психічний розвиток. При цьому важливо розуміти, що психолог захищає дитину не від когось конкретно, а від порушень умов для нормального життя і сприятливого розвитку.

/Files/images/46943231.png

/Files/images/risunok180.png

Дидактична гра (психологічного змісту) "Словесний поєдинок".

За нагоди можна пограти з дитиною у «Тварин». Ви називаєте якусь тварину, а дитина у відповідь називає тварину на ту букву, на яку ваше слово закінчилося. Наприклад, «вовк - коза». А якщо дитина не знає букв, можна просто пограти у «слова» за тими самими правилами, називаючи без обмежень всі предмети, явища і казкових героїв.
Якщо вам доводиться тривалий час стояти на зупинці в очікуванні транспорту, пограйте у «Фігури». Попросіть дитину показати як стояв би на зупинці зайчик. Нехай стане у характерну для зайчика позу, потім трішки пострибає. Це не тільки пожвавить очікування, а й допоможе дитині реалізувати потребу в рухах.
Можна також придумувати разом з дітьми загадки. Наприклад «Руда, хитра... (не відгадав - продовжуйте далі) живе в лісі, за зайцями ганяється».
Можливо, і ви складете свої загадки, казки, історії та інше, і тоді дорога до дитячого садка або тривала поїздка з малюком не здаватиметься вам втомливою та одноманітною.

Кiлькiсть переглядiв: 693

Коментарi