Адміністрація навчального закладу

Завідувач - Ліневич Людмила Володимирівна, очолює дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№16 з 1992 року.
У 1976 році закінчила Київський педагогічний інститут імені О.М.Горького за спеціальністю "Педагогіка і психологія" (дошкільна). Загальний стаж роботи 50 років, стаж роботи у даному колективі 29 років.
Людмила Володимирівна виявляє професійну компетентність, принциповість, відданість дошкільній справі. Досягла значної результативності у здійсненні педагогічної та управлінської діяльності. У 2000 році була лауреатом обласного конкурсу "Кращий керівник закладу освіти в Київській області" в номінації "Завідувачі дошкільним закладом".
Людмила Володимирівна - досвідчений, вдумливий, творчий педагог, знаючий керівник, глибоко володіє найновішими досягненнями педагогіки та психології, виявляє високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досконало володіє ефективними формами і методами управляння, забезпечує високу результативність якості педагогічної праці. в 2005 році була нагороджена знаком "Відмінник освіти", а в 2010 році удостоєна відзнаки міського голови.
Сукупність знань та досвід роботи дали можливість створити таку модель управління при якій виконуються всі стандарти і замовлення Держави, враховуються перспективні вимоги суспільства, створюються реальні умови для розвитку природних задатків і можливостей дітей докільного віку.
Основою управлянської діяльності дошкільного закладу є стиль керівництва покликаний максимально врахувати особистість кожного члена колективу, особистісний підхід до його діяльності на визначені стратегічних завдань, прогнозуванні довгострокових і короткострокових результатів.
Ліневич Л.В. кваліфікований педагог, володіє педагогічною етикою, відзначається загальною культурою, високими моральними якостями. Користується повагою й авторитетом у колективі.

Вихователь-методист Хитрова Інна Іванівна.
У 1992 році закінчила з відзнакою Білоцерківське педагогічне училище, а в 2003 році Київський міський педагогічний університет імені Б.Грінченка, за спеціальністю "Дошкільне виховання" та здобула кваліфікацію "Вихователь, організатор дошкільного виховання". Загальний стаж роботи 31 рік, стаж роботи у даному колективі 29 років
Хитрова І.І. виявляє професійну компетентність, принциповість, відданість дошкільній справі. Досягла значної результативності, пройшовши шлях від рядового вихователя до вихователя-методиста.
Інна Іванівна - спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання "Старший вихователь"ініціативний, творчий педагог, глибоко володіє найновішими досягненнями педагогіки та психології, виявляє високий рівень професіоналізму, творча особистість, досконало володіє ефективними формами і методами роботи, забезпечує високу якість педагогічної праці.
Вона неодноразово нагороджена грамотами Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, також відзначена грамотою Головного Управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.
Методичний кабінет за керівництва Хитрової І.І став маленьким центром допомоги вихователям у визначенні основних напрямів педагогічної діяльності, підвищенні ефективності проведення занять, розваг та інших заходів у роботі з дітьми з різних напрямків виховання, поліпшення професійності, загальної кільтури. Весь матеріал, який є у методкабінеті корисний, зручний у використанні, виготовлений естетично.

Кiлькiсть переглядiв: 408

Коментарi